Yhteystiedot

Insinööritoimisto Airlon Oy

Henkilöstö

Suunnittelu
95%
Työnjohto
70%
Tiiviysmittaus
50%
Energia-asiantuntija
65%
Lämpökuvaus
50%
LVIA-katselmukset
85%
Sakari Mäenpää

Sakari Mäenpää

Yksikönjohtaja

sakari.maenpaa@airlon.fi

Puh. 041 438 4375

LVIA-asiantuntija – Työmaan asiantuntijapalvelut – Konsultointi

Petteri Mäenpää

Tietotekniset järjestelmät

petteri.maenpaa@airlon.fi

Puh. 040 5211 764

Samu Heikkilä

LVI-suunnittelujohtaja

samu.heikkila@airlon.fi

Puh. 010 271 3223

LVI-suunnittelu – Energiatodistukset – Tiiviysmittaus – Kosteusmittaus

Heikki Hurtig

Projektipäällikkö

heikki.hurtig@airlon.fi

Puh. 0400 739 672

LVI-suunnittelu – Energiatodistukset – Tiiviysmittaus – Kosteusmittaus

Jukka Halttu

Projektipäällikkö

jukka.halttu@airlon.fi

Puh. 010 271 3227

LVI-suunnittelu – Energiatodistukset

Marko Luukkonen

Projektipäällikkö

marko.luukkonen@airlon.fi

Puh. 050 471 0120

Joni Haaraniemi

LVI-insinööri

joni.haaraniemi@airlon.fi

Puh. 050 313 6660

LVI-suunnittelu – Energiatodistukset (ylempi taso)

Erkki Karsikas

LVI-insinööri

erkki.karsikas@airlon.fi

Puh. 010 271 3222

LVI-suunnittelu – Energiatodistukset (ylempi taso)

Krista Porvari

LVI-insinööri

krista.porvari@airlon.fi

Puh. 050 468 0722

LVI-suunnittelu – Energiatodistukset

Lauri Mäenpää

LVI-asiantuntija

lauri.maenpaa@airlon.fi

Puh. 010 271 3228

LVI-suunnittelu

Mikko Lehto

LVI-insinööri

mikko.lehto@airlon.fi

Puh. 050 320 1216

LVI-suunnittelu

Jeremia Keränen

LVI-insinööri

jeremia.keranen@airlon.fi

Puh. 010 271 3224

LVI-suunnittelu

Ville Keskihannu

LVI-insinööri

ville.keskihannu@airlon.fi

Puh. 010 208 2862

LVI-suunnittelu

Pekka Määttä

LVI-insinööri

pekka.maatta@airlon.fi

Puh. 050 463 8704

LVI-suunnittelu

Ville Luukkonen

LVI-suunnittelija

ville.luukkonen@airlon.fi

Puh. 050 598 7181

LVI-suunnittelu